Finał Pucharu 4 Jezior

29.08.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #pływanie   #puchar   #jezioro   #chodzież

W niedzielę 27 sierpnia zakończył się cykl pływacki Pucharu 4 Jezior, była to czwarta i ostatnia w tym sezonie edycja Pucharu. W finale zawodnicy pływali w chodzieskim Jeziorze Miejskim. Wcześniejsze zawody odbyły się w Margoninie, Chodzieży i Szamocinie.

Ogółem we wszystkich edycjach klasyfikowanych zostało 93 mężczyzn i 43 kobiety. Wśród kobiet zwycięzcami Pucharu zostali: 1 - Hanna Bakuniak Hanna –MKP Szczecin, 2- Aleksandra Bednarek – UKS SP Łódź, 3 - Natalia Wiśniewska - KS WARTA Poznań. Z chodzieskich zawodniczek najlepiej wypadła Maja Czarnolewska która w ogólnej klasyfikacji zajęła dziesiate miejsce. Wśród mężczyzn Puchar wygrał Jan Urbaniak - KS WARTA Poznań, drugi był Paweł Radziński – MKP Szczecin, a trzeci - Dariusz Janyga - KS WARTA Poznań. Najlepszym z mężczyzn zameldowanym na terenie Chodzież był Patryk Sobczyk, który w ogólnej klasyfikacji uplasował się na szóstym miejscu. Zabezpieczenie medyczne zawodów zapewniła Firma „TS” Marek Łabiszak, a zabezpieczenie ratownicze Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział Miejski w Chodzieży. Sędziami byli: Katarzyna Chyży i Tomasz Sędłak.