Wystartowali w zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży

21.02.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zawody   #sport   #chodzież   

W sobotę 18 lutego br. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Chodzieży w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Burmistrza Miasta. Zawody zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie.

 

Rywalizacja odbyła się w dwóch przejazdach z podziałem na cztery grupy wiekowe dzieci i młodzieży, kategorii Open oraz Snowboard, a nad poprawnością przebiegu zawodów czuwało Chodzieskie Towarzystwo Narciarskie z użyciem profesjonalnego, elektronicznego systemu pomiarowego.

- Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, dodatniej temperatury i dużej wilgotności sędziowie podjęli decyzję o przeprowadzeniu zawodów. By nie zawieść przybyłych na imprezę narciarzy, trasa zjazdu została dostosowana do panujących warunków na stoku, tak by każdy mógł zjechać i bezpiecznie przekroczyć linię mety - podkreślają organizatorzy zawodów.

Uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody oraz puchary za najwyższą lokatę w poszczególnych kategoriach. Dla każdego zawodnika przygotowane zostały napoje oraz ciepły posiłek.

 

To może Cię także zainteresować:
Rażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym
Zmiany na ulicy Piekary, będą utrudnienia
Biedronki odwiedziły chodzieskich seniorów

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze